Multiramki - na kilka zdjęć Jest 12 produktów.

Zdjęcia to doskonały sposób na zachowanie wybranych obrazów jak najdłużej w pamięci. Czas bowiem przemija, ale przeszłość, zamknięta w fotograficznych kadrach, pozostaje na zawsze. To właśnie dlatego odgrywają one w naszym życiu taką ważną rolę. Wiele osób postanawia zawiesić je na ścianach, by stale móc na nie spoglądać, jeśli tylko ma się ochotę na chwilkę refleksji. Aby dobrze się prezentowały, powinno się zadbać o ich odpowiednią oprawę. Do stworzenia eleganckiej, domowej galerii przyda się na pewno specjalna multiramka, czyli ramka na kilka zdjęć. Będzie ona świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy lubią wspominać.

Marzysz o multiramce? Skup swoją uwagę na kilku zdjęciach!

Umieszczanie zdjęć na ścianie jest bardzo popularne wśród osób, ceniących sobie zwłaszcza więzy rodzinne. Poprzez rozmieszczenie na niej kilku bądź nawet kilkunastu fotografii bliskich podkreśla się bowiem, jak ważne są w naszym życiu. Oczywiście, zdjęcia można rozmieszczać na murze w dowolny sposób – chociażby tworząc swobodny kolaż o nieregularnym kształcie. Praktyczne okażą się także ramki na kilka zdjęć. Dzięki nim poszczególne ujęcia nabiorą nieco szlachetności, a ponadto uatrakcyjnią je, wzmacniając całość przekazu.

Wyjątkowa ozdoba do Twojego wnętrza

O ramkach na kilka zdjęć można też pomyśleć jak o wyjątkowej ozdobie, która nada każdemu wnętrzu osobliwego piękna. Ze swojej strony proponujemy Państwu rozmaite wzory i modele, idealne zwłaszcza do nowoczesnych aranżacji. Można postawić na klasyczne piękno i wybrać ramki z gładkiego drewna lub zdecydować się na wzorzystą oprawę, od razu przyciągającą wzrok oglądającego. Naszym klientom proponujemy też nieco bardziej osobliwe kształty, takie jak chociażby wymyślne drzewko genealogiczne, idealne do utrwalania portretów członków rodziny. Warto zawiesić je w przedpokoju lub gabinecie, gdzie zajmą honorowe miejsce. Oczywiście, można też wybrać wersję stojącą i ustawić ją w gabinecie czy sypialni, by tam zachwycała swoją formą.

 • na 6 zdjęć Multi Ramka Chambery
  Dostępny
  na 6 zdjęć...

  Ramka drewniana, dwu-kolorowa, przecierana biała i w kolorze drewna pobielana . Ładny design w stylu shabby chic pomieści 6 zdjęć w różnych formatach. Do powieszenia. Zewnętrze zdjęcia w wyższym rzędzie nie są łączone pod kątem prostym - daje to ciekawy efekt.

  Ramka drewniana, dwu-kolorowa, przecierana biała i w kolorze drewna pobielana . Ładny...

  Ramka drewniana, dwu-kolorowa, przecierana biała i w kolorze drewna pobielana . Ładny design w stylu shabby chic pomieści 6 zdjęć w różnych formatach. Do powieszenia. Zewnętrze...

 • Concord na 3 zdjęcia 10x15
  Dostępny
  Concord na 3...

  Nowoczesna, hipsterska multi ramka na 2 zdjęcie 10x15 cm i jedno 10x10 cm. Orginalny, świeży design, ładnie wykonana z przodu i z tyłu. Mini drewniana wypukła listewka w kolorze naturalnego drewna odddziela ramkę ze sklejki z pięknym biało-czarnym printem.

  Nowoczesna, hipsterska multi ramka na 2 zdjęcie 10x15 cm i jedno 10x10 cm. Orginalny,...

  Nowoczesna, hipsterska multi ramka na 2 zdjęcie 10x15 cm i jedno 10x10 cm. Orginalny, świeży design, ładnie wykonana z przodu i z tyłu. Mini drewniana wypukła listewka w kolorze...

 • Miedziana Multi Ramka na 6 zdjęć
  Dostępny
  Miedziana Multi Ramka...

  Ramka w kolorze miedzi, plastikowa, przecierana, pomieści 6 zdjęć - 1 poziome w formacie 20 x 25 cm, jedno poziome 10x15 cm, dwa 13x18 pionowo - jedno w owalu oraz zdjęcie okrągłe o przekroju 10 cm i jedno kwadratowe 8x8 cm.

  Ramka w kolorze miedzi, plastikowa, przecierana, pomieści 6 zdjęć - 1 poziome w...

  Ramka w kolorze miedzi, plastikowa, przecierana, pomieści 6 zdjęć - 1 poziome w formacie 20 x 25 cm, jedno poziome 10x15 cm, dwa 13x18 pionowo - jedno w owalu oraz zdjęcie...

  102,00 zł
  Dodaj Wyświetl