Album do zdjęć pod folię - samoprzylepny Jest 3 produktów.

Nie wszyscy przywiązują dużą wagę do tego, gdzie przechowują zdjęcia. Oczywiście, poszczególne fotografie mają dla nich ogromne znaczenie, jednak miejsce dla nich przeznaczone nie odgrywa już tak ważnej roli. Sporo osób uważa przecież, że można je wkładać do wybranego kartonu albo między strony książek. Tymczasem najpraktyczniejszym i najbardziej eleganckim rozwiązaniem okaże się album do zdjęć. Niektórzy nie chcą się jednak na niego zdecydować, ponieważ uważają, że raz przyklejonych tam zdjęć, nie można wyjąć lub wymienić bez ich uprzedniego zniszczenia. To właśnie z myślą o nich powstały modele z folią samoprzylepną, które gwarantują dużo większa praktyczność.

Doskonałe albumy do zdjęć z folią samoprzylepną – wybierz swój model!

Czasem w życiu pojawiają się chwile, które koniecznie trzeba uwiecznić na fotografii. Z czasem jednak część wspomnień przestaje już być dla nas taka ważna i chce się je wymienić na inne, nowsze. Właśnie w tym momencie przyda się album do zdjęć, wyposażony w folię samoprzylepną, czyli po prostu folię magnetyczną. Dzięki niej, na poszczególnych stronach można bez przeszkód ułożyć kilka zdjęć różnych rozmiarów, a te nie przesuną się, ponieważ folia utrzyma je na określonym miejscu. Co więcej, raz włożone fotografie można bez problemu wyjąć, a na ich miejsce włożyć kolejne, te bardziej aktualne czy ważne dla właściciela albumu.

Dlaczego warto wybrać nasze albumy?

Układanie fotografii w albumie może być nie lada wyzwaniem, ale też i świetną zabawą. Aby jednak móc sobie na nie pozwolić, trzeba najpierw wybrać dobry album do zdjęć. W naszej ofercie znajduje się bardzo dużo propozycji z folią samoprzylepną, pozwalających cieszyć się wspaniałą oprawą wybranych fotografii. Zwykle są to albumy na szczególne okoliczności, takie jak ślub czy pierwsza komunia święta. Są one więc odpowiednio ozdobione, a ich okładki od razu sugerują daną tematykę. Jeśli chcesz sprawić wyjątkowy prezent wybranej osobie, koniecznie pomyśl o ich nabyciu.

 • Lilia - album samoprzylepny 10 kartek (20 stron)
  Dostępny
  Lilia - album...

  Samoprzylepny album fotograficzny na kole.  Ma 10 kartek (20 stron) pokrytych specjalną folią samoprzylepną.  Wystarczy tylko odkleić filię, umieścić zdjęcie i ponownie zakleić. 

  Samoprzylepny album fotograficzny na kole.  Ma 10 kartek (20 stron) pokrytych specjalną...

  Samoprzylepny album fotograficzny na kole.  Ma 10 kartek (20 stron) pokrytych specjalną folią samoprzylepną.  Wystarczy tylko odkleić filię, umieścić zdjęcie i ponownie zakleić. 

 • Krecik z parasolem 40 stron - album pod folię na różne formaty zdjęć
  Dostępny
  Krecik z parasolem 40...

  Album zawiera 40 stron w formacie 26x28 cm. Album jest praktyczny ponieważ forma ułożenia fotografii na stronie jest dowolna. Maksymalna wielkość zdjęcia wynosi 21x27 cm. Ładnie wykonany, bajeczne kolory wprowadzą każdego w dobry humor- wspaniały album dla upamiętnienia radosnych chwil.

  Album zawiera 40 stron w formacie 26x28 cm. Album jest praktyczny ponieważ forma...

  Album zawiera 40 stron w formacie 26x28 cm. Album jest praktyczny ponieważ forma ułożenia fotografii na stronie jest dowolna. Maksymalna wielkość zdjęcia wynosi 21x27 cm. Ładnie...

 • Francja Elegancja - Album 30 kartek, na różne formaty, pod folię
  Oczekiwanie na dostawę
  Francja Elegancja -...

  Duży album fotograficzny o welurowym wykończeniu. Ma 30 stron na zdjęcia zakleja się specjalną folią samoprzylepną, która pokrywa kartki.

  Duży album fotograficzny o welurowym wykończeniu. Ma 30 stron na zdjęcia zakleja się...

  Duży album fotograficzny o welurowym wykończeniu. Ma 30 stron na zdjęcia zakleja się specjalną folią samoprzylepną, która pokrywa kartki.

  85,00 zł
  Dodaj Wyświetl