Multiramki - na kilka zdjęć Jest 14 produktów.

Zdjęcia to doskonały sposób na zachowanie wybranych obrazów jak najdłużej w pamięci. Czas bowiem przemija, ale przeszłość, zamknięta w fotograficznych kadrach, pozostaje na zawsze. To właśnie dlatego odgrywają one w naszym życiu taką ważną rolę. Wiele osób postanawia zawiesić je na ścianach, by stale móc na nie spoglądać, jeśli tylko ma się ochotę na chwilkę refleksji. Aby dobrze się prezentowały, powinno się zadbać o ich odpowiednią oprawę. Do stworzenia eleganckiej, domowej galerii przyda się na pewno specjalna multiramka, czyli ramka na kilka zdjęć. Będzie ona świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy lubią wspominać.

Marzysz o multiramce? Skup swoją uwagę na kilku zdjęciach!

Umieszczanie zdjęć na ścianie jest bardzo popularne wśród osób, ceniących sobie zwłaszcza więzy rodzinne. Poprzez rozmieszczenie na niej kilku bądź nawet kilkunastu fotografii bliskich podkreśla się bowiem, jak ważne są w naszym życiu. Oczywiście, zdjęcia można rozmieszczać na murze w dowolny sposób – chociażby tworząc swobodny kolaż o nieregularnym kształcie. Praktyczne okażą się także ramki na kilka zdjęć. Dzięki nim poszczególne ujęcia nabiorą nieco szlachetności, a ponadto uatrakcyjnią je, wzmacniając całość przekazu.

Wyjątkowa ozdoba do Twojego wnętrza

O ramkach na kilka zdjęć można też pomyśleć jak o wyjątkowej ozdobie, która nada każdemu wnętrzu osobliwego piękna. Ze swojej strony proponujemy Państwu rozmaite wzory i modele, idealne zwłaszcza do nowoczesnych aranżacji. Można postawić na klasyczne piękno i wybrać ramki z gładkiego drewna lub zdecydować się na wzorzystą oprawę, od razu przyciągającą wzrok oglądającego. Naszym klientom proponujemy też nieco bardziej osobliwe kształty, takie jak chociażby wymyślne drzewko genealogiczne, idealne do utrwalania portretów członków rodziny. Warto zawiesić je w przedpokoju lub gabinecie, gdzie zajmą honorowe miejsce. Oczywiście, można też wybrać wersję stojącą i ustawić ją w gabinecie czy sypialni, by tam zachwycała swoją formą.

 • Wyprzedaż!
  LATE - Multi Ramka na 5 zdjęć
  Dostępny
  LATE - Multi Ramka na...

  Ramka Late ociepli każde wnętrze  -przecierany 4 cm profil ramki w kolorze kawy z mlekiem z oryginalnym mocowaniem za pomocą satynowej wstążki w kolorze brudnego, pudrowego różu. Do ramki można włożyć jedno zdjęcie w poziomie w formacie 30x24 cm lub pięć różnych zdjęć w formatach - 2 zdjęcia poziome14x7cm, dwa zdjęcia pionowe 9x7 cm i jedno pionowe w owalnym passe-partout  6x10 cm.

  Ramka Late ociepli każde wnętrze  -przecierany 4 cm profil ramki w kolorze kawy z...

  Ramka Late ociepli każde wnętrze  -przecierany 4 cm profil ramki w kolorze kawy z mlekiem z oryginalnym mocowaniem za pomocą satynowej wstążki w kolorze brudnego, pudrowego...

  42,00 zł 51,00 zł
  Dodaj Wyświetl
 • Noe - multi ramka dla dziecka na 1 rok życia
  Dostępny
  Noe - multi ramka dla...

  Metalowa multi ramka biała ze srebrnym rysunkiem zwierzątek na arce Noego. Główne zdjęcie w formacie 9x13 cm, pozostałe okrągłe o przekroju 4 cm. Całość 24x29 cm do postawienia, z tyłu ramka wykończona ładnym welurem.

  Metalowa multi ramka biała ze srebrnym rysunkiem zwierzątek na arce Noego. Główne...

  Metalowa multi ramka biała ze srebrnym rysunkiem zwierzątek na arce Noego. Główne zdjęcie w formacie 9x13 cm, pozostałe okrągłe o przekroju 4 cm. Całość 24x29 cm do postawienia,...

 • Concord na 4 zdjęcia 10x15
  Dostępny
  Concord na 3...

  Nowoczesna, hipsterska multi ramka na 2 zdjęcie 10x15 cm i jedno 10x10 cm. Orginalny, świeży design, ładnie wykonana z przodu i z tyłu. Mini drewniana wypukła listewka w kolorze naturalnego drewna odddziela ramkę ze sklejki z pięknym biało-czarnym printem.

  Nowoczesna, hipsterska multi ramka na 2 zdjęcie 10x15 cm i jedno 10x10 cm. Orginalny,...

  Nowoczesna, hipsterska multi ramka na 2 zdjęcie 10x15 cm i jedno 10x10 cm. Orginalny, świeży design, ładnie wykonana z przodu i z tyłu. Mini drewniana wypukła listewka w kolorze...

 • Multi Ramka LIGHT BROWN na 4 zdjęcia 10x15
  Dostępny
  Multi Ramka LIGHT...

  Ramka drewniana na 4 zdjęcia 10x15 - dwa w pionie i dwa w poziomie. Kolor ramki jasny bąz.

  Ramka drewniana na 4 zdjęcia 10x15 - dwa w pionie i dwa w poziomie. Kolor ramki jasny bąz.

  Ramka drewniana na 4 zdjęcia 10x15 - dwa w pionie i dwa w poziomie. Kolor ramki jasny bąz.

 • Nowy!
  Ramka metalowa "Złoty Blask" na 2 zdjęcia 10x15
  Dostępny
  Ramka metalowa...

  Metalowa ramka na dwa zdjęcia 10x15 cm. Ramka łączona zawiasem. Całość w złotym kolorze. Ładna i skromna a przy tym elegancka.

  Metalowa ramka na dwa zdjęcia 10x15 cm. Ramka łączona zawiasem. Całość w złotym...

  Metalowa ramka na dwa zdjęcia 10x15 cm. Ramka łączona zawiasem. Całość w złotym kolorze. Ładna i skromna a przy tym elegancka.